((تنها پایگاه اطلاع رسانی نشریه عصرمصور)

نشریه عصرمصور تنها نشریه کمیک استریپ (مصور)تمام رنگی در ایران

باسلام خدمت شما هواداران عصرمصور.وقتی که شما عزیزان این مطلب را می خوانید ۹سال از انتشار تنها نشریه کمیک استریپ یا همان مصور میگذرد.نشریاتی نیز قبل از عصرمصور نیز در موضوع کمیک استریپ فعالیت داشته اند که بعلت مشکلات مالی و..... که دیگر فعالیتی ندارند امیدواریم که از این نشریه حمایت و آنرا به دیگران نیز معرفی کنید تا عصرمصور سرنوشتی مانند مجله هایی که قبلا در این حیطه فعالیت داشته اند پیدا نکند. عصرمصور بعلت مشکلاتی که همچنان پیش رو دارد بروال نیست  و حمایت شما عزیزان را میطلبد که عصرمصور در این گرانی ها قیمت بسیار مناسبی دارد.و چیزی که عصرمصور را از نشریه های قبلی که در این عرصه فعالیت میکردند متمایز می کنداین است که مسابقه های متعددی اهدا و جوایزی به شرکت کنندگان اهدا میشود!!!!!واز این نشریه چیزی چاپ شده بنام قهرمانان کاغذی که شامل ۴۸ ابرقهرمان وابرشرور مشهور و معروف است که میتوانید قابلیت آنها و سر منشاآنها آشنا شده و با آنها کاردستی درست کنیدو لذت ببریدآن را با قیمت فقط ۲۰۰۰تومن!!!! از طریق روشی که در ادامه مطلب است آنهارا تهیه کنید!!! راه های زیادی برای کمک و حمایت این نشریه وجود دارد با دقت آنها را مطالعه کنید . درهرگونه صورت سوال نظر و انتقادات و پیشنهادات میتوانید عصر ها باشماره دفتر مجله:۰۲۱۸۸۶۷۴۰۳۲تماس ویا از طریق سوال کنید در آخر این صفحه به ما اطلاع دهید تا الساعه رسیدگی کنیم و درپاسخ کسانی که عرض میکنند تهیه قهرمانان کاغذی و شماره های مجله و.....از طریق پست خیلی طول میکشد این است که حداکثر حداکثر۲هفته با قیمت روی جلد بدست شما میرسد  باتشکر از شما.

برای اشتراک ۶ماهه عصرمصور فقط و فقط !!!!!۶۰۰۰تومن و ۱۲ماهه فقط و فقط ۱۲۰۰۰تومن را به شماره حساب ۳۰۶۲۸۲۵۴۹ بانک تجارت  بنام فربد محبوب واریز و اصل فیش یاهمان رسید بانک را بهمراه نام ونام خانوادگی و سن ونشانی وکد پستی وشماره تلفن خودتان را به صندوق پستی نشریه یعنی
۱۹۳۹۵-۴۱۷۳ ارسال کنید از این راحت تر میشد!!!!!!!!! وبرای قهرمانان کاغذی فقط و فقط مبلغ ۲۰۰۰تومن!!!!!! را شماره حساب آقای فربد محبوب ۳۰۶۲۸۲۵۴۹واریز واصل فیش یا رسید بانک  بهمراه :    ونام و نام خانوادگی و سن وکد پستی وشماره تلفن خودتان را به صندوق پستی۴۱۷۳-۱۹۳۹۵  ارسال کنید و قهرمانان کاغذی رافقط  و فقط از طریق پست و نشریه عصر مصور میتوانید تهیه کنید
و برای تهیه شماره های قبل می توانید مبلغ شماره ها را(که مبلغ آنها در ادامه مطلب نوشته شده است) واصل فیش یا رسید بانک  بهمراه :    ونام و نام خانوادگی و سن وکد پستی وشماره تلفن خودتان را به صندوق پستی۴۱۷۳-۱۹۳۹۵ ارسال کنید.
مبلغ مجلات عصرمصور:
کتاب های عصرمصور: مرد عنکبوتی شامل۲جلد و ۱ جلد بتمن هرکدام فقط وفقط ۳۰۰تومن!!!!!!
شماره های ۱ تا ۲۷ فقط و فقط ۳۰۰تومن!!!!!! (هرکدام)
شماره های ۲۸ و۲۹ فقط و فقط۴۰۰تومن!!!!!! (هرکدام)
شماره های ۳۰ تا۳۸ فقط و فقط۵۰۰تومن!!!!!! (هرکدام)
شماره۳۹ فقط و فقط۸۰۰تومن!!!!!! (هرکدام)
شماره۴۰ فقط و فقط۱۰۰۰تومن!!!!!! (هرکدام)


با تشکر ویژه از شما عزیزان از شما خواهش میکنم این سایت را فقط و فقط با نام  asremosavar.blogfa.com بدون هیچ کلمه اضافی تاکید میکنم بدون هیچ کلمه اضافی جستجو کنید با تشکرمجدد از شما.
 
نوشته شده در سه شنبه یازدهم تیر ۱۳۹۲ساعت 21:0 توسط هواداران عصر مصور|      قالب ساز آنلاین